به پیشنهاد جاباما و پنج کسب‌وکار اینترنتی دیگر، ۸ اسفند ماه با هدف همکاری‌های نیکوکارانه‌ی کسب‌وکارهای اینترنتی مطرح کشور، «روز مهربانی آنلاین» نام گرفت.

در این طرح که برای اولین بار به ابتکار کسب‌وکارهای آنلاین کشور اجرا می‌شود، شرکت‌های جاباما، نت‌برگ، شیکسون، تیکت، چیلیوری و خانومی حضور دارند.

در این جشنواره‌ی آنلاین، سبدی با عنوان «سبد مهربانی» ارائه می‌شود که کاربران با خرید این سبد، ضمن استفاده از مجموعه تخفیف ۹۵درصدی، در فعالیتی نیکوکارانه نیز سهیم می‌شوند؛ تمام عواید حاصل از این طرح به موسسه‌ی خیریه‌ی باور می‌رسد.

………..

جاباما

……….

در این سبد، کالاها و خدمات متنوعی از رزرو هتل، پوشاک، بلیط رویدادهای فرهنگی تا محصولات آرایشی و سفارش غذا ارائه می‌شود. هر کاربر می‌تواند با پرداخت تنها ۹۹۰۰ تومان یک سبد مهربانی به ارزش ۱۶۵۰۰۰تومان بخرد و از نخفیف‌های ویژه‌ی نت‌برگ، جاباما، شیکسون، تیکت، چیلیوری و خانومی بهره‌مند شود.

کاربران می‌توانند از ۸ تا ۱۵ اسفندماه ۱۳۹۵ با ورود به وب‌سایت نت‌برگ و دریافت کد تخفیف، از مجموع ۹۵% تخفیف خرید نوروزی این طرح بهره‌مند شوند.

این کدهای تخفیف تا پایان فروردین ۹۶ اعتبار دارند و تمام کاربران شرکت‌کننده در این طرح تا پایان فروردین مهلت دارند از این کد تخفیف استفاده کنند.

………..

لینک دریافت کد تخفیف: جشنواره‌ی مهربانی آنلاین

……………

شما نیز اگر اهل خرید آنلاین هستید، می‌توانید با شرکت در این جشنواره‌ی نیکوکاری آنلاین سه نشان را با یک تیر بزنید: از خرید لذت ببرید، تخفیف بگیرید و مهربانی کنید!

wp_reset_query();

نظر خود را بنویسید :

نام و نام خانوادگی(الزامی)
نشانی ایمیل (الزامی)