«داستان از این قرار بود که می‌خواستم یک بلیط هواپیما از مشهد به آمریکا ( لس آنجلس ) تهیه کنم ، از اونجایی‌که قیمت بلیط بالا بود، خیلی‌ها پیشنهاد دادن که از آژانس بلیط بگیرم و آنلاین خرید نکنم‌، ولی علیرغم تاکید دوستان تصمیم گرفتم آنلاین خرید کنم، از مجموعه وب‌سایت‌های موجود وب‌سایت علی‌بابا رو انتخاب کردم ، چون یه جورایی خیلی شبیه وب‌سایت kayak  بود. یه جورایی فکر می‌کنم علی‌بابا نمونه ایرانی kayak باشه.» این‌ها بخشی از خاطرات دکتر استارت‌آپ از آخرین خریدش از علی‌بابا است.

support

تجربه‌ی جالب او از خرید بلیط هواپیما، نه تنها در پیدا کردن بلیط مورد نظرش، که در تمامی مراحل خرید بلیط هواپیما شکل گرفته است: جستجوی پرواز، خرید و مهم‌تر از همه، پشتیانی پرواز و اتفاقات جالبی که در همان روز از طرف پشتیبانی برای دکتر استارت‌آپ می‌افتد، از جالب‌ترین بخش‌های تجربه‌ی خرید او بوده است. شما می‌توانید ماجرای کامل دکتراستارت‌آپ و خرید بلیط هواپیما از علی‌بابا را در اینجا بخوانید!

علی‌بابا، همراه لحظه‌های ناب شماست و تمام تلاشش را می‌کند تا شایسته‌ترین تجربه‌ی سفر را به شما تقدیم کند. ما را از تجربه‌های‌تان باخبر کنید و پیشنهادات و انتقادات‌تان را با ما در میان بگذارید تا بتوانیم روز به روز کیفیت خدمت‌رسانی به شما را بیش‌تر کنیم.

wp_reset_query();

نظر خود را بنویسید :

نام و نام خانوادگی(الزامی)
نشانی ایمیل (الزامی)