آژانس مسافرتی خودتان باشید

مهم‌ترین مزیت خرید آنلاین بلیط هواپیما ابتکار عمل است. به‌جای سر و کله زدن با کارمندان آژانس‌های هواپیمایی، خودتان هرقدر بخواهید پروازها و ایرلاین‌ها را زیر و رو می‌کنید و پرواز مورد نظرتان را در همان ساعت و تاریخی که دوست دارید پیدا می‌کنید. مزیت‌های خرید آنلاین بلیط هواپیما به را فهرست‌وار برایتان معرفی می‌کنیم.

…………..

HNCK7437

……………

به طور کلی خرید آنلاین بلیط هواپیما مزیت‌های زیادی دارد ولی مهم‌ترین‌هایشان را برایتان توضیح می‌دهیم:

  • فوری و بی‌دردسر

بزرگ‌ترین مزیت خرید آنلاین نسبت به خرید حضوری، این است که لازم نیست وقت و انرژی زیادی تلف کنید. خرید آنلاین بلیط هواپیما شما را از بدوبدوهای اضافی قبل از سفر می‌رهاند. نه لازم است با کسی چانه بزنید، نه لازم است موتور بگیرید و به‌سرعت مدارک‌تان را به اپراتور برسانید. یک گوشه می‌نشینید و در کمال آرامش خرید با چند کلیک مختصر بلیط‌تان صادر می‌شود.

……………

  • قدرت انتخاب بالا

قدرت تحقیق و جستجوی خودتان را با موتور جستجوی یک سیستم کامپیوتری مقایسه کنید! اگر خیلی کاربلد باشید، شاید درنهایت از چهار یا پنج‌ آژانس اطلاعات بگیرید. اما سامانه‌ی آنلاین جستجوی بلیط هواپیما تمام ایرلاین‌ها (داخلی و خارجی) را زیر و رو می‌کند و فهرستی پیش چشم‌تان ردیف می‌کند که خودتان هیچ‌وقت در شیوه‌ی حضوری خرید بلیط هواپیما توان درست کردن آن فهرست را ندارید.

………..

  • بهترین گزینه‌ برای خریدهای فوری و اضطراری

در نظر بگیرید برایتان سفری فوری پیش آمده و باید هرچه سریع‌تر بلیط بخرید ولی هیچ آژانسی باز نیست و هرجا تلفن می‌کنید، کسی گوشی را برنمی‌دارد. نمی‌توانید هم فاصله‌ی طولانی خانه تا فرودگاه را بروید، شانس‌تان را امتحان کنید که آیا بلیط گیرتان بیاید یا نه. این‌طور مواقع بهترین و سریع‌ترین روش خرید آنلاین بلیط هواپیما است. بدون این‌که لازم باشد حتی از خانه خارج شوید بلیط خود را می‌خرید و راهی سفر می‌شوید. به همین سادگی!

……………….

امتیازهای خرید آنلاین بلیط هواپیما از سامانه‌ی علی‌بابا

خرید آنلاین بلیط هواپیما از علی‌بابا تمام این ویژگی‌ها را دارد و علاوه بر آن، چند نکته‌ی دیگر خرید بلیط هواپیما از علی‌بابا را به خریدی ویژه تبدیل می‌کند:

  • جامع‌ترین بانک پروازی

علی‌بابا اولین و جامع‌ترین سامانه‌ی خرید آنلاین بلیط هواپیما است که دامنه‌ی بسیار گسترده‌ و کاملی از چروازهای داخلی و خارجی را در اختیار کاربر قرار می‌دهد تا دستش در انتخاب کاملا باز باشد.

……….

  • سادگی فرایند خرید

وب‌سایت علی‌بابا محیط بسیار کاربرپسند و ساده‌ای دارد و کاربران این سامانه به‌راحتی می‌توانند چه روی رایانه‌ی شخصی، لپ‌تاپ یا تلفن همراه به راحتی درا ین سامانه جستجو و خرید کنند.

……..

  • استرداد آنلاین

ویژگی مهم سامانه‌ی خرید آنلاین بلیط هواپیما استرداد آنلاین است. یعنی در هر صورتی اگر شرایط سفر مهیا نشد یا نتوانستید پرواز کنید، بلیط را به صورت آنلاین پس بدهید و سیستم وجه پرداختی شما را حداکثر تا نیم‌ساعت به حساب شما بازمی‌گرداند.

………..

  • آرشیو تراکنش‌های مالی

شما می‌توانید در سامانه‌ی علی‌بابا آرشیوی از تمام تراکنش‌ها و مبادلات مالی‌تان را در اختیار داشته باشید تا هروقت نیاز شد به آن مراجعه کنید و حساب‌وکتاب پروازهایتان را بررسی کنید.

………….

  • پشتیبانی ۲۴ساعته

واحد پشتیبانی شبانه‌روزی علی‌بابا در هر ساعتی از شبانه‌روز به تمام پرسش‌های شما درباره‌ی پرواز پاسخ می‌دهد و اگر مشکلی پیش آمده باشد این واحد آماده است تا آن را برطرف کند.

 

برای آشنایی بیشتر با مراحل خرید و استرداد آنلاین بلیط هواپیما می‌توانید راهنمای تصویری خرید و راهنمای تصویری استرداد بلیط را مطالعه کنید.

 

 

wp_reset_query();

نظر خود را بنویسید :

نام و نام خانوادگی(الزامی)
نشانی ایمیل (الزامی)