برای مسافر ایرانی، هزینه‌های درمانی در کشورهای دیگر به‌خصوص کشورهای پیشرفته با قیمت‌های کنونی ارز سر به فلک می‌زنند. اگر خدای ناکرده در سفر دچار سانحه یا عارضه‌ی ناگهانی شوید و مجبور شوید به دیدار پزشک بروید یا تحت درمان بیمارستانی قرار بگیرید، باید پول زیادی خرج کنید و چه‌بسا تمام یا بیشتر ارز همراه‌تان را خرج بیماری کنید. برای جلوگیری از چنین مشکلاتی باید بیمه‌ی مسافرتی داشته باشید. با انتخاب یکی از شرکت‌های بیمه و خرید بیمه‌نامه‌ی مسافرتی خیال‌تان بابت عوارض ناگهانی سفر راحت خواهد شد. در بعضی سفرها مثلا در سفر به اروپا، همراه داشتن بیمه‌ی مسافرتی جزو مدارک لازمی است که مسافران باید همراه داشته باشند و همراه ویزا و دیگر مدارک به ماموران فرودگاه ارائه کنند.

………

……………

این بیمه‌نامه که برای سراسر جهان به جز ایران و کشورهای درگیر جنگ صادر می‌شود، تمام صدمات بدنی و بیماریِ فرد بیمه‌شده را در طول سفر به خارج از کشور تحت پوشش قرار می‌دهد.

 

بیمه‌ی مسافرتی چه عوراض، سوانح و بیماری‌هایی را پوشش می‌دهد؟

هزینه‌های پزشکی و بستری در بیمارستان‌های خارج کشور: اگر بیمه‌شده در بیمارستان بستری شود، هزینه‌ی آن تا سقف بیمه‌نامه یعنی تا سقف۰۰۰ ,۵۰ (پنجاه هزار) یورو قابل پرداخت است. اگر بیمه‌شده نیاز داشته باشد که به کشورش بازگردد یا مرکز منتقل شود، شرکت بیمه موظف است او را به کشورش بازگرداند یا به مرکز پزشکی مجهز منتقل کند. همچنین اگر شخص بیمه‌شده نیاز به بستری نداشته باشد، شامل ۲۵ یورو فرانشیز خواهد شد.

…………
جبران خسارت مفقود شدن چمدان و بار تحویلی به هواپیما

اگر در حین ورود شما به کشور مقصد، چمدان یا مدارک شما مفقود شود، پس از گذشت چند ساعت در صورت پیدا نشدن چمدان یا مدارک، شرکت بیمه موظف است شما را  به هتل ببرد و بعد از چند روز شما را به صورت کاملا رایگان به کشور مبداء بازگرداند.

……..
هزینه‌های دندان‌پزشکی

فقط شامل پرداخت هزینه‌ی دندان‌پزشکی است و موارد دیگر به هیچ عنوان تحت عنوان شامل خسارت نیستند.

 

بازگرداندن جسد

اگر خدایی ناکرده بیمه‌شده در طول مدت سفر فوت کند، شرکت بیمه‌ی طرف قرارداد، باید برای بازگرداندن جسد به مبداء اقدام‌ کند و فرایند انتقال جسد را به‌طور کامل به انجام برساند.

………….

………….
تمام این شرکت‌های بیمه‌ی ایرانی با کمپانی‌های خارجی بیمه همکاری می‌کنند. برای دریافت این بیمه‌نامه می‌توانید به هر یک از این شرکت‌ها مراجعه کنید.

wp_reset_query();

نظر خود را بنویسید :

نام و نام خانوادگی(الزامی)
نشانی ایمیل (الزامی)